0332 2219660 - Fax: 0332 2219689

İlkokul

Şehir Koleji

Çocuklar, sınırsız bir potansiyelle dünyaya gelir.

O potansiyelde, büyük bir bilim insanı,  yetenekli bir sanatçı, başarılı bir yönetici, harika bir sporcu saklıdır.
Ve her çocuk meraklı gözlerle, birilerinin gelip onu keşfetmesini bekler.

Onu anlayan, gözlerindeki ışığı fark eden öğretmenlerin dünyasında büyüyen çocuklar, potansiyellerini açığa çıkarır ve iyi bir geleceğe umutla ilerler.

Biz Konya Şehir Koleji olarak çocuklara özgürce gelişecekleri ortamı sağlayarak, onlara potansiyellerini açığa çıkarma fırsatı sunuyoruz.

Dijital Şehir adını verdiğimiz online eğitim platformumuz ile çocuklarımız diledikleri zaman diledikleri dersi ve konuyu izleyebiliyorlar.

Her çocuk kendi içinde, bağımsız bir bireydir. Her çocuğumuzu kendi içinde değerlendiriyor, birbirleri ile kıyaslamıyor ve gelişmelerine ket vurmuyoruz.

En önemli görevimiz ise kendi hikâyelerini yazabilmeleri için çocuklarımızı yüreklendirmek ve onlara uygun ortamlar oluşturmaktır.

Bu bilinçle hareket ederek öğrencilerimiz başta olmak üzere her birimizin sağlığını tehdit edebilecek riskleri ortadan kaldırarak; güvenli ve sağlıklı bir eğitim modeli oluşturduk.

Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimlerini mutlu sürdürmeleri için sevgimizi, bilgimizi ve hoşgörümüzü’ onlarla paylaşıyoruz.

Şehirli olmak ayrıcalıktır.


Sadık ERTAŞ

Konya Şehir Koleji İlkokul Müdürü